Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині підлітків судитимуть за вбивство

На Рівненщині підлітків судитимуть за вбивство

Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт у резонансному кримінальному провадженні стосовно двох неповнолітніх жителів області, які скоїли низку особливо тяжких та тяжких злочинів, у тому числі вбивство з корисливих мотивів.

Трагічна подія мала місце на початку березня 2018 року в м. Дубровиця Рівненської області. Сімнадцятирічні хлопці, за попередньою змовою між собою, заздалегідь підшукавши знаряддя вчинення злочину, а саме - металеву трубу, гайковий ключ та газовий балончик, вирішили вчинити напад на жителя сусідньої області з метою заволодіння його майном.

З цією метою, під приводом укладання усної угоди на купівлю-продаж каміння бурштину-сирцю, один із підлітків запросив потерпілого приїхати до м.Дубровиця, де, діючи спільно, неповнолітні вчинили розбійний напад. Зокрема, застосувавши насильство, яке є небезпечним для життя та здоров`я потерпілого, обвинувачені незаконно заволоділи його автомобілем, грошовими коштами, іншим майном, а чоловіка помістили у багажне відділення та вивезли за місто. У подальшому, зловмисники заподіяли потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, несумісні з життям, від яких той помер на місці, а також з метою приховання вчинених злочинів знищили автомобіль, підпаливши його.

Дії обвинувачених органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.4 ст.187 (розбій), п.п.6, 12 ч.2 ст.115 (умисне вбивство), ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.2 ст.185 (крадіжка), ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Обвинуваченим на даний час обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводила група слідчих СУ ГУНП в Рівненській області, спеціально уповноважених на проведення досудового розслідування злочинів, вчинених неповнолітніми. Процесуальне керівництво здійснювалося групою ювенальних прокурорів прокуратури Рівненської області, якими забезпечуватиметься підтримання обвинувачення у суді.

Відповідно до вимог КПК України судовий розгляд кримінального провадження здійснюватиметься судом колегіально у складі трьох суддів, а за бажанням обвинувачених – судом присяжних.

Про це повідомляє відділ ювенальної юстиції прокуратури Рівненської області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: