Післяматчеві коментарі тренерів МФК "Рівне" - Юрія Баховського та "ТВД" - Романа Ковальчика.

(з технічних причин э тільки звукоряд)

Для гравців МФК «Рівне » «счастя було дуже близько». Стартові тридцять хвилин господарі чудово відіграли в обороні проти одного з фаворитів чемпіонату львівського "ТВД". Та й фортуна була на боці рівнян. Але сенсації не сталося спершу Євген Рогачов, а згодом і Василь Денис забивають два голи з інтервалом в одну хвилину і 0:2. Щодо рівнян, то в цьому матчі вони як ніколи добре відіграли в захисті, хоча і припускались помилок через недосвідченість в грі проти таких іменитих спортсменів. А от дії в нападі показують, що є ще над чим працювати. Неймовірна кількість втрачених моментів, та другий поспіль безгольовий матч на власному полі яскраве тому підтвердження.

Вже в цю середу у Львові рівняни стартують в кубку України, в першому раунді вони зіграють на виїзді з командою Лемберг.