Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Невакцинованим дітям заборонили ходити до школи і садочка

Невакцинованим дітям заборонили ходити до школи і садочка

Відповідне нагадування органам місцевої влади відправили Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти і науки.

"Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або діти, які мають медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб")" Якщо у дитини є протипоказання до щеплень, при проходженні обов'язкового профілактичного огляду, вона повинна отримати відповідну довідку у лікаря.

Рішення про допуск таких дітей до закладу освіти має приймати комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.

МОЗ зазначає, що за таких умов, колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.

На початку цього року в Україні спалахнула епідемія кору. За 8 місяців на Рівненщині зареєстровано 724 випадки захворювання дітей. МОЗ пояснювало, що ця ситуація виникла через низький рівень вакцинації дітей в країні та відсутності колективного імунітету.

Інші статті:

Розробка сайтів у Рівному та Луцьку, створення сайтів, розробка порталів, сайт візитка, розкрутка сайтів, SEO оптимізація, розробка стартапів.

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів. Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства, пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам. © ГО ІА «Рівнеінформ»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: