Зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.
Тож як пройшов перший тиждень змін, з’ясовували на нараді під головуванням заступника голови Рівне нської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.
«Починаючи з серпня до Рівне нської ОДА надійшло близько 30 звернень щодо відключення аналогового мовлення. В основному питання стосувалися технічної сторони. Зокрема, користувачі, більшість яких з Варашу, Дубровицького та Корецького району, повідомляють про відсутність телевізійного сигналу – навіть на тих територіях, де раніше були зони впевненого прийому «цифри», - повідомила Світлана Богатирчук-Кривко.
Дійсно, за словами представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівне нській області Дмитра Тарасюка, до сьогодні у Вараші та Дубровиці місцями був відсутній сигнал. У цих районах фахівці вже працюють над усуненням технічних проблем, а також над покращенням цифрового сигналу на усій території Рівне нщини.
«Дуже часто поганий сигнал через невисоку якість самої антени. До мене особисто зверталися жителі Гощанського, Корецького та Костопільського районів, де, як з’ясувалося були старі польські антени. Вони неефективні до прийому цифрового телебачення. Я раджу їх змінити», - зазначає Дмитро Тарасюк.
У зв’язку із тим, що більшість питань пов’язані із технічними особливостями прийому сигналу та роботою індивідуального обладнання, Рівне нська ОДА рекомендуватиме користувачам звертатися до філії Концерну радіомовлення та телебачення, а також до спеціальних служб із обслуговування техніки.
Нагадаємо, цифрове ефірне телебачення – це сучасна технологія передачі телевізійного зображення покращеної якості.
Про це повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.