Нагороди спортсмени отримали з нагоди свого ((http://rivne1.tv/news/94220)(професійного свята.))

«Напередодні Дня фізичної культури та спорту дякую вам за щоденну титанічну працю, наполегливість та впертість у досягненні перемог. Спортсмени Рівне нщини гідно представляють область в багатьох вищих лігах, своїми виступами ви піднімаєте престиж України у світовому співтоваристві», - звернулась до присутніх заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Спортсменів нагородили почесними грамотами Рівне нської ОДА та облради. Подяки також отримали від НОК України, комітету профспілки. Також вручили посвідчення зі спортивним званням заслуженим майстрам спорту України.

«Розвиток спортивної інфраструктури для влади є пріоритетом, - зазначив заступник голови Рівне нської ОДА Олександр Корнійчук. – Упродовж двох останніх років 38 об’єктів фізичної культури здано в експлуатацію, ще на 47-ми ведуться роботи. На фініш будівництво спорткомплексу в Сарнах, завершуються роботи на стадіонах в Дубровиці та Костополі, облаштовуються футбольні поля. А нещодавнодано старт глобальному проекту – спорткомплексу на Макарова».

Окрім того, спортсменам Рівне нщини вручили дипломи всесвітньої Гімназіади.