У Сарнах на вулиці Суворова завершуються будівельні роботи над важливим шляхопроводом у місті. Це єдина дорога, яка сполучає дві частини населеного пункту. Проходить він через залізничні колії.

Місце будівництва відвідали голова ОДА Олексій Муляренко, голова облради Олександр Данильчук, керівник Сарненської РДА Ярослав Яковчук.

Шляхопровід має велике значення не лише для міста. Щоденно через міст рухається біля 8,5 тисяч одиниць транспорту. Слід відзначити, що міст знаходиться на автомобільній дорозі міжнародного значення Городище – Рівне - Старокостянтинів. Тож його капітальний ремонт може в цілому покращити логістику і в районі, і в нашій області.

Загалом довжина шляхопроводу – 56 метрів. З боків облаштовані тротуари, є перильне металеве огородження, з однієї сторони встановлені опори для освітлення.

На сьогодні забетонували шляхопровід, влаштована доріжка для руху пішоходів. Зараз монтуємо огородження, а також, як ви щойно побачили, заливаємо бетоном деформаційні шви. Наступний етап – асфальтування мосту, облаштування відкосів та фарбування балок.

Загалом пішохідний та автомобільний рух планують відновити з середини вересня. Остаточна здача в експлуатацію відбудеться наприкінці жовтня.

Про це повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.