Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У рівненських школярів уроки фізкультури будуть без кросу

У рівненських школярів уроки фізкультури будуть без кросу

Саме такою планує зробити її Кабінет Міністрів України у зв'язку з останніми нещасними випадками. Рівненські освітяни також підтримують цю ідею. Кажуть, нормативи з фізкультури потрібно переглянути. Адже нині молоде покоління не справляється з фізичними навантаженнями.

Третьокурсник Віталій Журавель - майбутній вчитель фізкультури. Каже, професію свою любить і після закінчення навчання планує працювати у школі.

Освітяни переконані, фізкультура у школах потрібна, а оцінки з цього предмету - ні. Начальник міського управління освіти Віталій Новак запевняє, оцінювати спортивні досягнення дітей не можна, зважаючи на різний стан здоров'я.

Після 5 дитячих смертей на уроках фізкультури, чиновники більше звертають уваги на медичне обстеженням учнів. Дитячий невролог Володимир Горовий щороку у складі медкомісії. Лікар запевняє, у шкільному медпункті повноцінно зробити це не можна.

Робити кардіограму серця потрібно раз у рік, радять лікарі. Щоправда у Рівному є лише один дитячий кардіолог.

Як зробити фізкультуру корисною і одночасно не шкідливою для здоров'я, чиновники поки не знають. І навіть пропонують, якщо більшість учнів не може справитись із навантаженням, то предмет фізичної культури треба скасувати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: