Рівненський "Верес" у Вінниці здобув перший турнірний пункт у чемпіонаті Другої ліги, але продовжив свою безпереможну серію.

У двох попередніх матчах чемпіонату суперники не зуміли перемогти. Вінничани поступилися "Черкащині" і звели внічию гру проти тернопільської "Ниви". "Верес" з однаковим рахунком - 0:1 двічі програв "Поділлю" та "Поліссю".

До Вінниці рівняни прибули у суттєво посиленому складі. Окрім Антона Яременка та Івана Гребенюка, які дебютували за народний клуб у попередній зустрічі, сьогодні на поле ЦМС у футболці "Вереса" знову вийшли Антон Котляр і Борис Орловський. А також - абсолютні дебютанти - Олег Маїк і Максим Саламаха. Також у воротах вперше у сезоні Максима Бабійчука змінив Ігор Фіяло.

Зміни у стартовому складі - не дуже допомогли нашій команді у першому таймі. Господарі більше контролювали м'яч. До того ж, не завжди злагоджено вдавалося діяти на останньому рубежі голкіперу та оборонцям "Вереса". Принаймні двічі після помилок Ігоря Фіяла та Юрія Фляка міг забивати Павло Федосов. Форварда "Ниви" щоразу підводила реалізація.

Окрім того, у вінничан були моменти Михайла Шестакова - трохи повз дальню стійку та Вадима Хохлова (ударом через себе) - у руки воротарю.

Гості до перерви по-справжньому небезпечно відповіли лише раз. Зате - як! Олег Маїк вирізав чудову передачу на хід Івану Гребенюку. Той на замасі прибрав екс-"вересівця" Дмитра Гарванка і пробив у поперечину!

Після перерви оборона нашої команди припустилася позиційної помилки, яка, можливо, коштувала команді перемоги. Павло Федосов втік від Олександра Дубіни і змусив захисника піти на фол останньої надії. Залишившись у чисельній меншості, "Верес" більше думав про те, як не пропустити, аніж про конструктив в атаці.

"Нива" натомість - атакувала великими силами. Свої моменти не реалізували Михайло Шестаков та Ігор Маляренко.

У підсумку - нульова нічия. Обидві команди - продовжили серії без перемог у чемпіонаті.

Повідомляє інформаційна служба НК "Верес" (Рівне).