Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному зібралося понад пів сотні перевізників

У Рівному зібралося понад пів сотні перевізників

Понад пів сотні перевізників зібралися вчора, 26 липня, в управлінні патрульної поліції Рівненської області на нараді щодо виконання плану заходів спрямованих на покращення безпеки транспортування пасажирів

Враховуючи те, що все частіше у дорожньо-транспортні пригоди потрапляють водії маршрутних транспортних засобів управління патрульної поліції в Рівненській області стало ініціатором діалогу з усіма причетними до цього сторонами.

Заступник начальника УПП в Рівненській області ДПП, старший лейтенант поліції Андріан Горбачевський зауважив, що за 6 місяців поточного року на автодорогах Рівненщини трапилось понад 1000 ДТП, 230 з них із потерпілими, 44 особи загинуло, ще 300 отримали травми. Дані показники є недопустимими, тому проблему потрібно вирішувати.

Начальник відділу безпеки дорожнього руху управління, майор поліції Коханюк Сергій, зазначив, що під час ранкового випуску маршрутних транспортних засобів на лінію, у кожного сьомого виявляють порушення, з якими надавати послуги перевезення пасажирів суворо заборонено.

Віталій Миронюк начальник управління транспорту і зв'язку Рівного також наголосив, що автобуси знаходиться в неналежному стані й в середині салону: сидіння для пасажирів не закріплені, санітарна ситуація незадовільна.

Начальник управління Укртрансбезпеки Микола Коваленко зазначив, що за 5 днів посиленого контролю перевірено понад 190 маршрутних транспортних засобів, виявлено 69 порушень, як технічного стану, так і неналежного оформлення документів, складено 49 протоколів за вищезазначені порушення рішення в яких прийматиме суд.

Уже під час активного діалогу запрошені намагалися порозумітися та знайти шляхи вирішення вказаних проблем.

Одне стало зрозумілим усім - за пересічних громадян, які за декілька гривень довіряють своє життя перевізнику, відповідає кожен з присутніх. Саме тому нашою спільною метою є організація безпечного та комфортного транспортування не лише на території нашої області, але й в усій країні загалом.

Інформує патрульна поліція Рівного.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: