18 липня в Рівному на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено конкурс на звання «Кращий начальник караулу».

Про це повідомляє прес-служба головного управління ДСНС України у Рівне нській області.

У конкурсі взяли участь 33 офіцери пожежно-рятувальних підрозділів Рівне нщини. Конкурс складався з двох етапів – теоретичного та практичного.

У першому етапі, конкурсанти приступили до вирішування тестових завдань та задач на знання нормативних документів і визначення ступеню готовності кожного учасника оперативно діяти у надзвичайних ситуаціях та керувати особовим складом.

У другому етапі, офіцери-вогнеборці демонстрували свої професійні навички виконуючи 5 нормативів зі спеціальної підготовки. Зокрема, рятувальники одягали бойовий одяг і спорядження на швидкість, в'язали подвійну рятувальну петлю на умовного потерпілого, закріплювали мотузку за конструкцію 4-ма способами, піднімалися по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, а також піднімалися по встановленій висувній пожежній драбині у вікно 3-го поверху. Кожен намагався бути першим та гідно представити свій підрозділ на змаганнях.

За результатами конкурсу було визначено переможців у трьох номінаціях: кращим начальником караулу серед державних пожежно-рятувальних частин з охорони населених пунктів області став начальник караулу 12-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Вараш старший лейтенант служби цивільного захисту Руслан Марчук, кращим начальником караулу серед державних пожежно-рятувальних частин з охорони стратегічно важливих об'єктів став начальник караулу 23-ї державної пожежно-рятувальної частини з охорони ВП «Рівне нська АЕС» старший лейтенант служби цивільного захисту Сергій Кухоцький, а кращим наймолодшим начальником караулу зі стажем роботи до 2-х років став начальник караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне старший лейтенант служби цивільного захисту Роман Душко.

Всім переможцям вручили грамоти Головного управління ДСНС області. Переможці у кожній із цих номінацій незабаром представлятимуть Службу порятунку Рівне нщини на Всеукраїнських змаганнях.

picpicpicpicpicpicpic