Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В центрі Рівного працюватиме сервісний центр МВС

В центрі Рівного працюватиме сервісний центр МВС

Завтра, 18 липня на Майдані Незалежності в обласному центрі працюватиме мобільний сервісний центр МВС.

Незалежно від місця реєстрації громадяни зможуть обміняти посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія та замовити довідку про відсутність судимостей.

Пересувний центр працюватиме з 11:00 до 14:00 години. Інформацію про порядок отримання послуг, їх вартість та перелік необхідних документів можна знайти на сайті riv.hsc.gov.ua.

Нагадуємо, що пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням, виїжджають за графіком у віддалені населені пункти Рівненщини та надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Відтепер такі послуги можна отримати буде і в центрі Рівного. Все залежитиме від активності самих рівнян.

Переглянути графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області riv.hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Отримати попередню консультацію можна за номером (0362) 67-02-07 або на офіційній Фейсбук-сторінці регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: