Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Президент заборонив міномети

Президент заборонив міномети "Молот"

Після ((http://rivne1.tv/Info/?id=92313)(трагедії на Рівненському полігоні)) Президент України тимчасово заборонив використовувати міномети "Молот", поки не закінчиться розслідування трагедії.

Таку заяву він зробив під час відвідування "Заводу 410 цивільної авіації" у Києві.

Також, він доручив військовому керівництву оперативно розслідувати причини трагедії, яка трапилась на Рівненському полігоні. Президент поклав обов'язки на міністра оборони Степана Полторака та начальника Генштабу Віктора Муженко - в терміновому порядку розібратись і вжити вичерпних заходів, для запобігання подібного в майбутньому.

Прес-служба Генеральної прокуратури України на своїй сторінці у соціальній мережі повідомляє, що контроль розслідування інциденту взяв під особистий контроль - генпрокурор Юрій Луценко. Він також перевірить відповідальність технічним умовам мінометів "Молот".

На місці подій працює група прокурорів на чолі з військовим прокурором Рівненського гарнізону. Проводяться першочергові слідчі дії.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 414 КК України здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції України у Рівненській області, а процесуальне керівництво – військова прокуратура гарнізону.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: