В області ліквідовано діяльність підпільного цеху з обробки бурштину та вилучено дорогоцінне каміння орієнтовною вартістю майже 2,3 мільйона гривень.

На теренах Рівненської області триває системна робота працівників правоохоронних органів з виявлення, розкриття, розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним видобутком, реалізацією та переміщенням бурштину-сирцю на території регіону.

Так, у результаті проведених спільних заходів працівників органів прокуратури Рівненської області, Управління Служби безпеки України в Рівненській області та Державної прикордонної служби України 03.07.2018 викрито та припинено діяльність підпільного цеху з оброблення бурштину, який функціонував у підсобному приміщенні домоволодіння жителя Дубровицького району.

Загалом у ході проведених 12 обшуків за місцем проживання 4 мешканців цього району виявлено та вилучено майже 50 кг обробленого та необробленого бурштину різних фракцій, орієнтовна вартість якого становить майже 2,3 млн грн, а також знаряддя для оброблення та видобутку «сонячного» каміння.

Зазначені слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 198 (придбання або збут майна, здобутого завідомо злочинним шляхом) та 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура Рівненської області. На даний час тривають слідчі дії щодо документування протиправної діяльності осіб, пов’язаної із незаконними операціями із бурштином.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

picpicpic