Дубенська місцева прокуратура займає принципову позицію щодо осіб, які вчиняють опір та насильство щодо працівників правоохоронних органів з метою перешкодити останнім виконувати свої службові обов’язки

Так, за наполегливої позиції прокурорів суд 03.07.2018 застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави до жителя с. Стовпець Дубенського району, який обґрунтовано підозрюється у вчиненні опору та насильства щодо працівника поліції у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків (кримінальні правопорушення, що передбачені ст.ст.342, 345 КК України).

Як вже повідомлялося, 32-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив 01.07.2018 активні протиправні дії щодо працівника поліції, який прибув за викликом на місце виникнення конфлікту між односельцями, поранивши його вилами. Поліцейський нині госпіталізований з колотими пораненнями в області грудної клітки та із струсом головного мозку.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснює Дубенська місцева прокуратура.

Відповідно до санкцій статей КК України зловмиснику загрожує відповідальність у виді позбавлення воліна строк до 12 років.

Про це повідомляє Дубенська місцева прокуратура Рівне нської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: http://rivne1.tv/news/92232