10 нагород вибороли рівненські кікбоксери на Чемпіонаті світу та Чемпіонаті Європи.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

З 1 по 6 травня у Києві проходив Чемпіонат світу з ринг-стилю та Чемпіонат Європи з татамі-стилю. Честь нашого міста відстоювали семеро спортсменів, учасників Рівне нської Асоціації Професійних Видів Єдиноборств, тренер – Ігор Гуцалюк.

Результатом виснажливих тренувань стали наступні нагороди:

Алексеюк Ілля здобув 2 місце на Чемпіонаті світу, поступившись англійцю; на Чемпіонаті Європи в категорії лайт-контакт посів 2 місце, а в категорії К1-лайт – 3-тє.

Консевич Юрій став Чемпіоном Європи і зміг побороти спортсменів із Німеччини та Польщі, а на Чемпіонаті світу, провівши три поєдинки з іноземцями, у фіналі поступився досвідченому українцю (трикратному чемпіону світу) та зайняв 2 місце.

Хамуйло Назар посів 1 місце на Чемпіонаті Європи блискавично поборовши спортсмена з Іспанії.

Консевич Юрій став Чемпіоном Європи, завдяки перемозі над німцем та поляком.

Погодін Владислав посів 2 місце на Чемпіонаті світу, програвши восьмикратному чемпіону з України.

Вишняков Микола на Чемпіонаті Європи здобув 3 місце, поступившись у півфіналі уродженцю Польщі.

Ліщук Марк зайняв 3 місце на Чемпіонаті світу, йому не вдалося побороти англійця.

На жаль, наймолодший учасник Юрій Айрапетян не зміг прорватись до пів-фіналу, однак тренер команди впевнений, що всі його медалі ще попереду.

Загалом наставник задоволений результатом своїх підопічних і впевнено запевняє: «Оскільки це були їхні перші виступи на таких масштабних змаганнях, а хлопці продовжують інтенсивні тренування щодня, рівнянам варто очікувати на ще більші перемоги і медалі».

Вітаємо молодих спортсменів із феєричним початком кікбоксингової кар’єри. Бажаємо терпіня та наснаги на нові перемоги.