Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
До Рівненського бюджету надійде 350 тисяч гривень

До Рівненського бюджету надійде 350 тисяч гривень

Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у розгляді господарським судом області позову місцевої прокуратури про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю майже 350 тис грн збитків у формі упущеної вигоди.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Так, прокурори з’ясували, що Управління державної-будівельної інспекції у Рівненській області зареєструвало декларацію замовника будівництва про готовність до експлуатації об’єкта нерухомості, розташованого в обласному центрі на вул.Дубенській. Водночас замовник будівництва-товариство з обмеженою відповідальністю, порушуючи вимоги містобудівного законодавства, не уклав з міською радою договір щодо пайової участі у розвитку інфраструктури м.Рівне, відповідно коштів пайової участі у сумі 350 тис грн до місцевого бюджету не сплатив.

У зв’язку з цим Рівненська місцева прокуратура в інтересах міської ради пред’явила позов про стягнення із забудовника збитків у формі упущеної вигоди на зазначену суму, який у квітні цього року судом задоволено.

Таким чином, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненської області до бюджету м.Рівне надійде майже 350 тис грн, які будуть спрямовані на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: