Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
До нового року центральний майдан Рівного буде як нова копійка

До нового року центральний майдан Рівного буде як нова копійка

До нового року центральний майдан Рівного буде як нова копійка. Територію перед Кінопалацом повністю викладуть гранітною плиткою. Щоправда обійдеться така реконструкція у понад мільйон гривень. За ці гроші будівельники обіцяють унікальну бруківку.

Нова гранітна бруківка на майдані Незалежності може прослужити кілька століть, переконують будівельники. Кажуть, схожої не знайти у всій Європі. Подібна милує око лише на Красній площі у Москві. Нині у центрі Рівного знову зводять кількаметровий паркан, і вішають попереджувальні таблички.

Уже з наступного понеділка на майдані вимощуватимуть нову плитку. Спеціалісти розповідають, доведеться працювати навіть вночі, аби вкластися в терміни.

Про такий ремонт до вподоби не всім. Краса красою, а нове обличчя центрального майдану збирає колекцію підборів, скаржаться рівнянки. Чоловіки про такі проблеми навіть не здогадують, нова бруківка їм подобається.

Тим часом будівельники готуються до роботи. А нагадують рівнянам, наступні півтора місяця майдам знову буде частково закритий.

Фоторепортаж

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: