Гімнастки СК "Золота осінь" повернулися додому після престижних Всеукраїнських змагань "Кубок Дерюгіної".

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Загалом, в Києві впродовж тижня відбулось одразу кілька престижних турнірів під егідою легенд художньої гімнастики Альбіни та Ірини Дерюгіних.

Загалом, 19 березня на Всеукраїнському "Кубку Дерюгіної" змагалося 6 рівнянок із "Золотої осені". Це Богдана Мельник, Анастасія Охмак, Даша Полюхович, Юлія Сичінська, Олександра Вихристюк, Анастасія Данилюк. Окрім цього, на змаганнях виступали у груповій вправі без предмета дівчатка із нетішинського відділення клубу.

Загалом же на турнірі змагалося близько 700 кращих спортсменок усієї України.

У підсумку у вправі з скакалкою Богдана Мельник виборола срібну медаль змагань. Також Анастасія Охмак посіла 5 місце у вправі із обручем.

Готували спортсменок до турніру тренери Юлія Руда, Марина Болба та Юлія Шепелюк

- Взагалі дуже задоволена змаганнями і нашими гімнастками. Хочу відзначити всіх без виключення. Дуже приємно відзначити наших спортсменок, які дебютували на такого рівня змаганнях. Це був дуже важливий старт. Потрапити на цей турнір надзвичайно важко. тут змагалася еліта, - прокоментувала керівник СК "Золота Осінь" Марина Болба.

Варто сказати і те, що після вдало проведеного Кубку України з художньої гімнастики в Рівному Марину Болбу та Юлія Руду запросили до участі в організації 23 Міжнародного турніру "Кубку Дерюгіної".

Наступний старт рівненських гімнасток відбудеться вже найближчими вихідними у Львові на 4 Міжнародному турнірі "Кришталеві булави". Підкорювати місто Лева поїдуть 15 вихованок СК "Золота осінь".