Поліцейські нестимуть службу в посиленому режимі на період новорічно-різдвяних свят

На Рівненщині у період із 31 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року заплановано проведення 18 масових заходів і 809 богослужінь. Правоохоронці звертаються до громадян не забувати про елементарні правила безпеки та поведінки у громадських місцях, бути взаємоввічливими, мати повагу по відношенню одне до одного та не бути осторонь у випадках, якщо комусь потрібна допомога.

Для забезпечення публічної безпеки і порядку на території області буде залучено 215 працівників поліції та майже 80 членів громадських формувань. Також створено резерв із числа працівників апарату ГУНП, військовослужбовців Нацгвардії, роти поліції особливого призначення. Крім того, чергуватимуть 60 автомобільних нарядів поліції та 32 — піших.

У Рівному працівники поліції цілодобово нестимуть службу біля головної ялинки міста. Правопорядок забезпечуватимуть правоохоронці і під час проведення смолоскипної ходи, яка запланована на перше січня 2018 року з нагоди відзначення річниці з дня народження Степана Бандери.

Відповідно до розробленого Порядку взаємодії поліцейські, рятувальники та працівники служби автомобільних доріг контролюватимуть ситуацію на дорогах загального користування Рівненської області у разі несприятливих погодних умов, надзвичайних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод.

Працівники поліції наголошують усім учасникам дорожнього руху на дотриманні правил поведінки на дорозі, не допускати правопорушень і в жодному разі не сідати за кермо у стані сп’яніння, аби вберегти не лише власне, а й здоров’я і життя інших. Особливу увагу слід приділити батькам своїм дітям, які зараз перебувають на канікулах, і нагадати життєвонеобхідні правила поводження у будь-яких ситуаціях.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv