Вищий господарський суд України залишив без задоволення касаційну скаргу рівненської фірми «Офіс-дизайн», яка посилаючись на сфальсифіковану експертизу, хотіла отримати право власності на фантомну будівлю у парку Слави.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Відповідне рішення Вищий госпсуд виніс сьогодні, 8 листопада.

Фірма «Офіс-дизайн» просила Феміду відмінити рішення суду апеляційної інстанції і залишити в силі рішення суду першої інстанції, який посилаючись на результати сфальшованої експертизи, визнав право на неіснуючу будівлю в парку. В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги.

Рівне нська міська рада, яка виступила відповідачем, подала заперечення, у якому пояснила чому претензії забудовника незаконні. Зокрема, що жодної будівлі на спірній ділянці немає.

Зрештою, колегія суддів у складі Геннадія Кравчука, Геннадія Коробенка та Тетяни Дроботової вирішила відхилити касаційну скаргу фірми-забудовника.

Нагадаємо, що 7 листопада рівненські активісти збиралися біля стін Головного управління Національної поліції в Рівне нській області з вимогою публічного звіту від представників поліції про хід розслідування кримінального провадження захоплення землі на Пагорбі слави.

Про це повідомляє «Четверта влада».