Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Гімнастки з Рівненщини здобули 30 медалей на Всеукраїнському турнірі

Гімнастки з Рівненщини здобули 30 медалей на Всеукраїнському турнірі

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Чарівна стрічка-2017".

Всього на килимі змагалося близько 300 гімнасток із Києва, Ужгорода, Запоріжжя, Харкова, Одеси, ПОлтави, Чорноморська, Рівного, Дубна, Нетішина та Чернігова.

Навпрочуд вдалим виявився виступ наших спортсменок із клубу "Золота осінь". Вони здобули 30 медалей: 12 золотих, 11 срібних та 7 бронзових.

picpic На найвищу сходинку п'єдесталу зуміли піднятися: Кіра Дворжак, Каріна Пасічник, Юліана Васильчук, Віталіна Чумакевич, Анна Туйбова, Вікторія Панасюк, Вікторія Суха, Богдана Мельник, Валерія Трохимчук, Вероніка Букеда.

pic

Також серед виступів рівненських кандидатів в майстри спорту слід відмітити Богдану Мельник, яка взаля срібло у багатоборстві та Анастасію Охмак. Остання вдало показала себе у вправах з предметами.picpic - Результат дуже хороший. Серйозна конкуренція на змаганнях була, але наші дівчата її витримали і показали якість. Ми вже повністю в змагальному сезоні. Далі у нас кожного тижня турніри і маємо вийти на піку до Чемпіонату України, - розповіла керівник СК "Золота осінь" Марина Болба.pic

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: