З усіх способів спалити калорії секс є одним з найбільш приємних. Однак недавнє дослідження з'ясувало, що втрата калорій є не такою високою, як хотілося б вірити.

Команда вчених з університету Монреаля порівняла витрати калорій під час пробіжки і сексу і виявила, що біг набагато випереджає "тренування в ліжку". Жінки спалювали в середньому 213 калорій протягом 30 хвилин бігу, в той час як чоловіки - 276. Секс же вимагав 101 калорію від чоловіків і лише 69 - від жінок.

Чому хлопці спалюють більше калорій під час сексу? "Чоловіки важать більше, ніж жінки, і через це витрата енергії буде вищою в чоловіків при виконанні однієї й тієї ж вправи", - говорить автор дослідження, професор кінетики людини в Монреальському університеті Ентоні Кареліс. І додає, що чоловіки також можуть бути більш фізично активними під час сексу.

В даному дослідженні секс зазвичай тривав 25 хвилин, включаючи прелюдію. Одне з досліджень в журналі New England Journal of Medicine показало, що середній секс триває всього шість хвилин (хоча ця цифра не включає прелюдію).

Учасники дослідження, вік яких в середньому становив 23 роки, також могли мати більш активний секс, ніж середньостатистична людина. Дослідження в Американському журналі кардіології стверджує, що дооргазмічна стадія сексу, яка займає більшу частину часу, навряд чи вимагає більше енергії, ніж прогулянка. Особливо серед літніх подружніх пар в довгострокових стосунках, секс навряд чи буде прискорювати ваш серцевий ритм або вихід енергії.

Однак ви можете зламати схему свого звичайного сексуального життя. Кількість калорій, що спалюються під час сексу, широко варіюється в залежності від обставин, каже Кареліс, тому, якщо ви потієте і важко дихаєте в кінці, ви, ймовірно, спалили більше енергії. Пози також мають значення: дослідження показують, що партнеру зверху потрібно більше енергії, ніж тому, який знизу.

Крім того, секс з "забороненим" партнером також може збільшити витрату калорій. В одному з досліджень в European Heart Journal було виявлено, що 75% раптових смертей від серцевого нападу під час сексу пов'язані з позашлюбним партнером. Небезпечний секс більше прискорює ваш серцевий ритм, і тому може забезпечити краще "тренування".

ДЖЕРЕЛО


Ми в соціальних мережах: ФБ Інстаграм

Читай також:

Чим замінити каву?

Сім продуктів, які покращують чоловічу сексуальну активність

Вчені назвали оптимальний час доби для сексу