З початку навчального року у сільських дитсадках Рівненщини запрацювали нові групи.

Так, 30 дітей пішло до групи для дошкільнят у навчально-виховному комплексі, що у селі Світанок на Кореччині. НВК створений на базі місцевої реорганізованої школи. У групі облаштовані ігрова кімната та спальня, санвузол із душовою. Закуплена сучасна техніка, іграшки, меблі та навчальне обладнання.pic Нова група для ще 30 дошкільнят відкрилася у дитсадку села Зоря Рівне нського району.

pic Як повідомили в управлінні освіти і науки Рівне нської ОДА, з початку року вже створено понад 200 додаткових місць у дитячих садках. Прогнозується, що до 2018 їх кількість збільшиться ще на шість сотень. Зокрема, заплановано завершити будівництво дитячого садка в Обарові Рівне нського району, добудову до існуючого дошкільного закладу у смт Гоща, реконструкцію нежитлового приміщення під дитсадок у Новому Корці Корецького району, реконструкцію з добудовою дитячого садка у смт Радивилів.

Також ведуться будівельні роботи над дошкільними закладами у селі Дубляни на Демидівщині та Новомильську на Здолбунівщині.

Повідомляють на сайті Рівне нської ОДА.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv