У Рівному місцева скарбниця отримала понад 44 мільйони гривень акцизу від роздрібної алко-тютюнової торгівлі

Акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів - алкогольних напоїв та тютюнових виробів, стабільно наповнює місцевий бюджет. Так, упродовж семи місяців цього року у Рівному суб’єкти господарювання спрямували до місцевого бюджету 44,1 млн. гривень цього податку.

Нагадаємо, що з початку цього року було скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального, який сплачувався до місцевих бюджетів за місцезнаходженням АЗС та/або АГЗС. Крім того, з 1 січня 2017 року подання звітності за формами №№1-РА та 1-РТ скасовано. Також до підприємців не застосовуються штрафи за неподання чи несвоєчасне подання звіту або подання з недостовірними відомостями звітів за формами №№1-РА та 1-РТ з дати виникнення зобов’язання щодо подання такого звіту.

Податківці Рівного звертають увагу, що роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, виключно за наявності у них ліцензій.