У Рівненському районі з’явилася перша об'єднана територіальна громада – Клеванська.

Після довготривалих перемовин, дискусій та консультацій у Рівне нському районі нарешті утворилася об’єднана територіальна громада – Клеванська. Сьогодні на сесії Клеванської селищної ради депутати прийняли остаточне рішення про об’єднання.

До складу Клеванської ОТГ увійшло дві селищні ради – Клеванська та Оржівська. За даними консультантів з питань децентралізації Проекту ПУЛЬС РРВ АМУ – це буде одна з найпотужніших громад області, адже є спроможною, має чимало підприємств, а також хороше географічне положення, що дасть можливість розвиватися самостійно. Вибори в громаді відбудуться вже у жовтні. Нагадаємо нині на Рівне нщині ще 4 громади очікують призначення виборів – Демидівська, Ярославицька, Тараканівська та Немовицька.

На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших виборів місцевих виборів у 174 об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли 773 місцеві ради.

Найбільше об’єднаних громад, які вже чекають на рішення ЦВК, у Дніпропетровській — 19, Полтавській – 15, Волинській – 14, Чернігівській та Черкаській – по 12, Одеській – 11, Херсонській – 10, Вінницькій та Сумській – по 9, Житомирській — 8, Кіровоградській та Запорізькій областях – по 7 громад.

Ще 102 громади — на фінальних стадіях завершення процесу об’єднання:

• по 18 ОТГ облдержадміністрації готують звернення до ЦВК,

• 58 ОТГ приймають остаточні рішення про об’єднання,

• 26 ОТГ чекають на висновок ОДА.

Повідомляє Проект Пульс РРВ АМУ.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv