Мисливці, собаководи, стрільці, єгері та всі небайдужі до полювання чоловіки взяли участь у Першому Українському мисливському форумі. Захід пройшов 29 липня на базі мисливсько-спортивного клубу «Сокіл» у селі Суськ Костопільського району.

Провідні фахівці та лектори обговорили сучасний стан організації та ведення мисливського господарства України. Особливу увагу приділили іноземному туризму.pic Головний мисливствознавець МСК «Сокіл» Роман Ступчук поділився досвідом організації полювання для іноземних туристів із Німеччини, Швеції, Канади та Китаю. Вітальне слово виголосив гість із Швеції Йохан Дунбек, який розповів про плани впровадити в Україні полювання із собаками породи плоттхаунд. Тема вольєрного господарства, розведення дичини та біотехнії також виявилась цікавою для багатьох присутніх.

«Захід такого рівня і спрямування дуже необхідний, - зазначив начальник управління мисливського господарства та полювання Державного агентства лісових ресурсів Іван Шеремет, - адже він згуртовує однодумців навколо спільної мети збереження балансу співіснування тваринного світу і людини».

pic

Під час форуму було піднято багато актуальних проблем, що стосуються законодавства та регулювання мисливської галузі. Спікери зазначили, що Україні варто брати приклад із сусідніх держав, де подібні форуми проходять дуже часто і це сприяє розвитку мисливства, етики полювання та охорони тварин. Корисним доповненням до офіційної частини форуму стала виставка. Мисливці змогли відвідати виставкові альтанки товарів та послуг фірм із Херсона, Києва, Харкова, Луцька і, звісно, Рівне нщини.pic Також організатори влаштували для гостей мегашоу: багатоборства єгерських команд, виступ кінноспортивної школи, презентацію мисливських собак, пейнтбольні баталії, змагання стрільців на «Кубок Сокола». Все це та багато інших дійств не залишили байдужими жодного з глядачів.pic

За матеріалами Рівне нської обласної державної адміністрації.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv