Нині в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Країна мрій» перебувають 13 школярів з Донеччини.

Це діти з міст Бахмут, Торець та Костянтинівка. Відпочиватимуть вони в таборі до кінця липня. Для дітей запланували екскурсійну програму по Рівне нській області. Зокрема, школярів відвезуть до Дубенського замку, НУ «Острозька академія» та покажуть місцевий зоопарк.

В закладі також перебувають представники Східно-Європейської місії. 11 американців з перекладачами працюють у закладі як волонтери. Співпраця налагоджена через Міністерство закордонних справ України та ГО «Літо». Такі візити відбуваються вже третій рік поспіль.

pic Як розповіли в управлінні у справах молоді та спорту Рівне нської ОДА, в кінці липня на відпочинок в нашу область приїде ще 17 дітей з Луганщини. Вони оздоровлюватимуться в дитячому санаторії «Хрінники», що на Демидівщині. Крім того, 20 маленьких гостей з Луганської області приїдуть ще й в серпні – до дитячого табору «Агатівка» Гощанського району.

Перебуванню дітей із східних областей сприяла Рівне нська ОДА. На це вже спрямували понад 200 тисяч гривень.pic Це не перше перебування дітей із прифронтової зони в нашій області. Зокрема, минулого літа в санаторно-оздоровчих комплексах Рівне нщини оздоровилося майже 400 дітей зі Сходу. А також, школярі з Донеччини та Луганщини проводили в нашому краї зимові канікули.

Повідомляють на сайті Рівне нської обласної державної адміністрації.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv