Зібравши найгарячіших танцюристів з усього світу, MONATIK влаштував «брудні танці» прямо в Одесі. Вечірка на кораблі вийшла дуже спекотною, а її результат - танцювальна речовина вітамін D, якою артист ділиться прямо зараз.

«Так уже склалося, що ми з Вами живемо в кліматі, який дарує максимум 90-100 сонячних днів за рік. Плюс, літо таке в цьому році, що вже 30 днів, як мінімум, поцупив. Нам же кардинально не вистачає #VitaminD. Маю велику надію, що #VitaminD увійде в монітори і в вуха і душі кожного, хто любить музику #MONATIK. Зуміє продовжити наше літо і стати його саундтреком ».

Варто відзначити, що зйомки відеороботи проходили в найдовший день у році - день літнього сонцестояння 21 червня. Саме в цей день сонце найдовше освітлює Землю своїм теплом.

Настрій нового треку Vitamin D створювала беззмінна команда MONATIK. Режисирувала вечірку на кораблі Танz Муінне, підловив гарячі моменти на камеру Микита Кузьменко, а хореографом «найбрудніших танців» в Одесі виступив Денис Стульников.

«Дотанцювалися ми до того, що від танців пішли тріщини по танцполі, і корабель був потоплений», - коментує MONATIK нове відео.

Приємного перегляду!


А тобі сподобався кліп та пісня? Пиши свої відгуки нам у соцмережах! Ми чекаємо :)

Ми в соціальних мережах: ФБ Інстаграм

Читай також:

#Ідея_дня: вчимося танцювати як Бейонсе

Який улюблений колір у всьому світі?

Рівне в інстаграмі: 34 фото рівнян з Почекуном