Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
За втручання прокуратири Рівненщини підприємець повернув школі частину примішення

За втручання прокуратири Рівненщини підприємець повернув школі частину примішення

За втручання прокуратури Рівненщини повернуто у комунальну власність приміщення навчального закладу вартістю 342 тисяч гривень.

За результатами розгляду касаційної скарги прокуратури Рівненської області Вищим господарським судом України 04.07.2017 підтверджено законність рішення суду 1 інстанції, яким зобов`язано підприємця звільнити та повернути загальноосвітній школі частину приміщення площею 145,4 кв м вартістю 342 тис грн.

Мова йде про нежитлове приміщення будівлі Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 29 у м. Хмельницький, яке орендар (фізична особа-підприємець) використовував усупереч вимогам Закону України «Про освіту» не для навчально-виховних цілей.

На виявлені порушення законодавства відреагували місцеві прокурори, заявивши до суду позов про розірвання між органом місцевого самоврядування договору оренди будівлі та повернення її у комунальну власність.

Позовні вимоги прокуратури були повністю підтримані рішенням суду 1 інстанції, однак у подальшому за апеляційною скаргою відповідача (орендаря) було скасоване Рівненським апеляційним господарським судом.

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокуратура Рівненської області оскаржила зазначене незаконне рішення суду апеляційної інстанції. Його, за результатами розгляду касаційної скарги Вищий господарський суд України скасував та залишив у силі рішення суду 1 інстанції, чим підтвердив законність позовних вимог органів прокуратури про повернення школі приміщення вартістю 342 тис грн.

Додатково: Усього з початку 2017 року органи прокуратури Рівненської області ініціювали припинення у судовому порядку незаконного використання приміщень навчальних закладів загальною площею 1750 кв м та вартістю понад 1 млн грн.

Повідомляє Прес-служба прокуратури Рівненської області.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: