82487 Фільм "Маски" про рівненського коваля побачив світ [ФОТО, ВІДЕО]. Культура. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Фільм

Фільм "Маски" про рівненського коваля побачив світ [ФОТО, ВІДЕО]

Рівненського коваля-віртуоза зафільмували у новій стрічці "Маски" місцевого режисера Павла Осіпова. Презентація для вузького кола поціновувачів відбулася днями.

За процесом створення стрічки можна було спостерігати у соцмережах - на сторінках режисера, оператора та на стадії пост-продакшна.

Як говорять автори стрічки - повну версію фільму невдовзі можна шукати на каналі Unlimited views production

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Довідково: Роман Велігурський народився у м.Рівне. Закінчив Львівську академію мистецтв, кафедра художнього металу. Відзначений призом у категорії прикраси на Міжнародному фестивалі художнього ковальства HEFAISTON '96 у Чехії.

Також Режисер Павло Осіпов подав свою роботу "Ліфт" до участі на фестиваль короткого метру «Де кіно», про що повідомив на своїй сторінці у Instagram. До слова, формат фестивалю не обмежений шаблонами, з нетиповими сучасними номінаціями. Фестиваль тримає на прицілі молоді таланти, руки і голови яких не бояться камер, влучних кадрів і безсонних ночей у монтажних кімнатах - так характеризують фест організатори.

Ніяк не міг подати роботу на фестиваль. Організатори, навіть, не знали як пояснити ті помилки, і всі їхні поради не допомагали. Я пробував майже 10 компів, і завжди помилка. Але, нарешті, все вдалося!) Ліфт пішов на свій перший фестиваль #декіно #Unlimitedviewsproduction #unlimitedviews #dekino #filmfestival #Ліфт #filmmaking

Публикация от Pavlo Osipov (@osupausa)

Бажаємо Павлу успіхів та перемоги!

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: