На початку червня у Львові відбувся фестиваль спорту та юнацького духу, всеукраїнські змагання «ІІ етап ліги плавання України».

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Місто Лева зустріло близько 700 вихованців 62 спортивних команд із 30 міст, 20 регіонів України. Юні спортсмени змагалися за 120 комплектів нагород в чотирьох вікових категоріях від 5 до 13 років.

Вихованці ДЮСШ №2 Рівне нської міської ради здобули 39 нагород різного гатунку на ІІ етапі ліги плавання України. Зокрема в скарбничку команди ДЮСШ №2 юні спортсмени принесли: Кондратюк Вікторія золоту нагороду на дистанції 200м комплексне плавання та три срібні нагороди на дистанціях 200м на спині, 200м брас і 100м брас, Глущенко Варавара золоту нагороду на дистанції 200м на спині, срібну на 100м на спині та дві бронзові нагороди на 50м на спині і 200м вільний стиль, Маркопольська Олександра дві золоті нагороди на дистанціях 50 та 100м на спині і срібну нагороду на 200м на спині, Кобзєва Олена дві золоті нагороди на дистанціях 200 та 400м вільний стиль та дві срібні нагороди на 100 та 200м батерфляй, Ліпецька Анастасія завоювала срібло на 200м вільний стиль та бронзову нагороду на 400м вільний стиль, Нагорнюк Тамара срібна медаль на дистанції 400м вільний стиль та бронзова призерка на 100м вільний стиль, Мощук Мар’яна бронзова медаль на 200м вільний стиль, Пахут Оксана срібна медаль на дистанції 400м вільний стиль та Матвійчук Олександа принесла бронзову нагороду на 400м вільний стиль, Полоцький Андрій завоював дві золоті нагороди на дистанціях 200м на спині та 400м вільний стиль а також срібло на 200м вільний та бронзову нагороду на 100м вільний стиль, Рубльов Ян срібний призер на дистанції 200м на спині та дві бронзові нагороди на 400м вільний стиль та 100м батерфляй, Платонов Євгеній здобув золоту нагороду на дистанції 200м батерфляй, срібло на 100м батерфляй та бронзову медаль на 50м батерфляй, Васильєв Артем здобув золоту нагороду на дистанції 50м на спині, Шуст Віктор срібний призер на дистанції 400м вільний стиль, Міщук Станіслав бронзова нагорода на дистанції 200м на спині, Смоляр Станіслав брозова нагорода на 100м на спині, Літвінчук Захар та Черненков Ігор бронзові призери на дистанції 200м брас, також Команада ДЮСШ №2 виборола срібну нагороду в естафетному плаванні 4 х 100м комбінована змішена. Загалом команда ДЮСШ №2 Рівне ської міської ради посіла почесне І загальнокомандне місце серед 62 команд зі всієї України.

Вітаємо команду ДЮСШ №2 із вдалим стартом на ІІ етапі Ліги плавання України та їх тренерів які підготували спортсменів до всеукраїнських змагань: Волошину С.В., Бесарабчик С.О., Трусь Т.О., Машаненкова Т.В. та Мормон Ю.І..