В Рівненській ОДА презентували Стратегію регіональної інформаційної кампанії щодо запобігання торгівлі людьми.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Документ затвердили на засіданні обласної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка.

Метою Стратегії є інформування мешканців області про методи безпечної міграції на працевлаштування, отримання різнопланової допомоги тим, хто постраждав від торгівлі людьми.

«Важливо підвищити рівень обізнаності наших людей в цій сфері, адже із введенням «безвізу» кількість трудових мігрантів збільшиться. Тому в першу чергу слід орієнтувати кампанію на цільову аудиторію – безробітних, переселенців, випускників освітніх закладів та тих, хто перебуває в складних життєвих обставинах», - зазначила керівник Рівне нського Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Лариса Гунько.

Серед каналів комунікації – радіо, телебачення, друковані ЗМІ, соцмережі, іміджева та друкована продукція, публічні заходи, а також національна гаряча лінія – 527.

Як зауважила Лариса Гунько, фахівці прагнуть, аби підхід медіа до даної тематики був більш фаховим, адже нині ЗМІ цікавлять лише шокуючі факти, а не допомога у розповсюдженні необхідної інформації.

Члени координаційної ради очікують, що Стратегія дозволить збільшити кількість поінформованих громадян щодо запобігання торгівлі людьми, зменшити чисельність постраждалих та виявити більше осіб, які постраждали.

Нагадаємо, нині на Рівне нщині 6 людей мають статус постраждалих від торгівлі людьми. В області діє відповідна Програма, де передбачені відповідні заходи. Крім того, діє Меморандум про партнерство між ОДА та ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», котра працює у сфері протидії торгівлі людьми більше 15 років.

Про це повідомляє прес-служба Рівне нської ОДА.