Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Місцеві кухарі взялися за благодійність

Місцеві кухарі взялися за благодійність

Місцеві кухарі взялися за благодійність. Головна мета: підтримати студентів-кулінарів, і тим самим підтягнути їх рівень до Європи. ЇЇ засновник провідний шеф-кухар Сергій Холодов, на втілення програми звернувся до благодійників, таким чином за 5 - 10 років стипендія знайде своїх обдарованих кулінарів.

Олігархи вже давно мають власні іменні фонди та стипендії, розповідають благодійники. Шеф-кухар з Рівного Сергій Холодов вирішив також заснувати власну програму, для талановитих студентів - кухарів. Він щорічно буде вносити пожертви на окремий рахунок Фундації Острозьких і накопичувати недоторканний капітал. Уже за 5 - 10 років стипендію почнуть виплачувати обдарованим студентам-кулінарам.

Засновник стипендії переконує. Ця ініціатива - це перш за все поклик душі. Відтак частину отримуватимуть і іконописці. На оздоблення храмів Рівненщини іконами.

Організатори кажуть, схожих благодійних стипендій в Україні не існує, це перша ластівка. Відтак сподіваються, що усі небайдужі громадяни приєднаються до загальної благодійної мети. За 10 років у фонді сподіваються на суму у 10 тисяч гривень, яка значно допоможе майбутній молоді.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: