Новенький дитсадок будується в Новомильську на Здолбунівщині. Найбільший населений пункт в Копитківській сільраді швидко розвивається, тож заклад вкрай необхідний для громади.

Як розповіли в Здолбунівській РДА, дехто з батьків возить своїх дітей у садочок в сусіднє село, проте здебільшого малюки не мають можливості відвідувати дошкільний заклад.

Наразі будівельники вже зводять 2-ий поверх. Цього року планують змонтувати дах, встановити вікна та обштукатурити майбутні групи. Під час будівництва використовують новітні екологічні матеріали, впроваджують енергозберігаючі технології. На ці роботи спрямують більше 3 мільйонів гривень з обласного та районного бюджетів. Планується, що у майбутньому дитсадку буде виховуватись 60 дошкільнят.

Тим часом, будівельні роботи тривають майже в усіх районах Рівне нщини.

«Торік в Рівне нській області створили 836 додаткових місць для дошкільнят. В цьому році ми теж робимо все можливе, аби забезпечити дітям можливості для повноцінного розвитку, - зазначає голова Рівне нської ОДА Олексій Муляренко. – Коли в селі є дитячий садок, це означає, що село живе і розвивається».

Інформує прес-служба Рівне нської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівне нщині презентували макет пам'ятника Князя Острозького [ФОТО]

На Рівне нщині весняні призовники отримуватимуть по 3200 гривень