Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Режисер: вакансія від

Режисер: вакансія від "Рівне 1"

Ти креативний? Маєш купу цікавих та неординарних ідей? Знаєш, як їх втілювати? Ми шукаємо саме тебе!

Проектна команда "Рівне 1" шукає людей, які: - отримують задоволення від творчих експериментів та можливості спілкуватися з цікавими людьми; - володіють почуттям стилю, здатністю компілювати тренди у візуальному оформленні проекту; - мають задатки до медіа-менеджменту; - ведуть проект від нульової стадії (трітмент / експлікація) до здачі майстер-версії, включаючи зйомки і контроль монтажу; - яким не з чуток відомо, що таке маркетинг проектів; - які вміють поєднувати творчість і комерцію; - знаєш технологію виготовлення телевізійних продуктів.

Обов’язки: Розробка режисерського сценарію; Підготовка зйомки; Генерування оригінальних ідей; Зйомки макро і повільний рух; Монтаж програми з режисером монтажу; Складання техрайдерів і таймінгів зйомок; Проведення зйомок, монтаж епізодів, контроль озвучування і зведення звуку; Участь в студійних зйомках.

Вимоги: Вища гуманітарна освіта, профільна освіта. Знання основ драматургії, а також основ знімального процесу. Розуміння основ психології буде розцінюватися як перевага. Готовність до ненормованого робочого графіку.

Особистісні якості: Креативність, комунікабельність, здатність до навчання, відповідальність; Стресостійкість, вміння працювати в умовах цейтноту, неконфліктність; Адекватне сприйняття критики, старанність, організованість; Командний гравець.

Це про вас? Телефонуйте або пишіть головному редактору Телефонуйте або пишіть головному редактору Оксані Власюк, 067-159-2005, [email protected]

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: