Прокуратурою спільно з поліцією проведено масштабну операцію з припинення діяльності гральних закладів у Рівненській та сусідніх областях України.

Працівниками Рівненської місцевої прокуратури в ході спільної операції зі слідчими Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції проведено одночасно 11 санкціонованих обшуків у містах Рівному, Житомирі та Вінниці, спрямованих на припинення незаконної діяльності гральних закладів.

Зазначені слідчі дії проведено 04.04.2017 у рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). На підставі зібраних слідством доказів встановлено, що група осіб – усі жителі Житомирської області, всупереч вимогам закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», організувала на території міста Рівне діяльність мережі гральних закладів, у яких за допомогою комп’ютерної техніки та спеціальних програм-симуляторів гральних автоматів, надавались послуги грального бізнесу, а гравці сплачуючи кошти, мали можливість, залежно від випадковості, як отримати грошовий виграш, так і не отримати його.

За результатами обшуків за місцем знаходження гральних закладів та місцем проживання організаторів незаконного бізнесу виявлено та вилучено 64 системних блоків та моніторів, 5 ноутбуків, інші комплектуючі до оргтехніки, грошові кошти в сумі близько 400 тисяч гривень, ймовірно одержані злочинним шляхом, 38 мобільних телефонів та фінансові документи.

Досудове розслідування триває. Його здійснюють слідчі СВ Рівненського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури.

На даний час вживаються всі необхідні заходи щодо виявлення та притягнення до відповідальності усіх учасників незаконного грального бізнесу, організованого на території міста Рівного, а також Житомирської та Вінницької областей.

Питання щодо виявлення та припинення незаконної діяльності закладів, в яких здійснюється гральний бізнес, перебуває на постійному контролі у прокуратурі. Робота на цьому напрямі продовжується.

Матеріали Рівненської місцевої прокуратури.picpicpic

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині оперштаб вилучив бурштин, дві мотопомпи та автомобіль

За минулу добу на Рівненщині спалахнуло 8 пожеж

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv