Сьогодні, п'ятого квітня, на території області розпочалися оперативно-профілактичні заходи під назвою «УВАГА — МОПЕДИСТ!». Триватимуть вони до 30 квітня.

Мета проведення заходів — зниження аварійності на дорогах, попередження порушень правил дорожнього руху, зокрема серед водіїв двоколісних транспортних засобів — найбільш вразливої категорії учасників дорожнього руху, які у випадку виникнення дорожньо-транспортної пригоди є найменш захищені.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Поліцейські впродовж трьох тижнів також звертатимуть особливу увагу на виявлення незареєстрованих мопедів, мотоциклів, моторолерів, а також осіб, які керують ними у стані сп’яніння, без відповідних документів чи відсутності шолома.

Працівники поліції звертаються до водіїв, які керують транспортом, що відповідає категорії А1 (мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, який мають двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см.) та А (мотоцикли та інші двоколісні транспортні засоби, які мають об’єм двигун з робочим об’ємом 50 куб. см. і більше) з проханням бути дисциплінованими учасниками дорожнього руху.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На масштабній міжнародній виставці презентували "Рівненщину туристичну" [ФОТО]

На Рівненщині відбудеться марафон «Поліська Січ – 2017»

Чи можуть рівняни уявити свій день без інтернету? [ВІДЕО]