Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Історію Великої Волині презентували у Рівному

Історію Великої Волині презентували у Рівному

Історію Великої Волині, а також тих людей, які цю історію збирали та зберігали - сьогодні презентували у Рівному. Під обкладинкою нової книги, подружжя науковців Прищеп помістили багаторічні дослідження - свої та колег-краєзнавців. Останні назвали презентоване видання першим, в якому зібрана історія краєзнавчої справи сучасних Волині, Рівненщини та Житомирщини.

Подружжя істориків Олени та Богдана Прищеп над книгою працювали вісім років. Матеріали ж збирали понад два десятиліття. Кажуть, на трьохсот сторінках спробували помістити історію волинського краєзнавства. Та краєзнавчим поглядом подивитися - як змінювалася територія Великої Волині впродовж століть.

В посібнику про краєзнавство, окремий розділ присвячений археологам. Тут чимало світлин з експедицій. А також експонатів, що з-під землі перемістилися в колекції сучасних музеїв Рівненщини, Житомирщини та Волині. А також те, що можна побачити лише у приватних колекціях.

Одними з перших авторів привітали фахівці краєзнавчого музею. Історик Тетяна Пономарьова називає презентоване видання - першою книгою для краєзнавців і про них. Хоча, каже, читати її варто не лише фахівцям.

"Історичне краєзнавство Волині" - з'явилося коштом авторів і накладом у тисячу примірників. Однак, зізнаються і науковці, і їхні колеги, матеріалів назбиралося не на одну книгу. Залишилося зібрати все до купи, а головне, знайти гроші, аби їх видати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: