Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
За новими враженнями далеко їхати не обов'язково

За новими враженнями далеко їхати не обов'язково

За новими враженнями далеко їхати не обов'язково. Вкотре запевняють в обласному управлінні туризму. Щоправда, мандрівними стежками Рівненщини їздять переважно ті, хто вже побачив світу та спробував туристичної екзотики. Та чиновники налаштовані оптимістично - напередодні дня туризму підсумовують рік, що минає. І не втомлюються рекламувати принади нашого краю.

В рік туризму, пишаються в обласному профільному управлінні, Рівненщина приймає на 20 відсотків гостей більше, ніж торік. Набирає обертів і зелений туризм. Відпочивальників в агросадибах стало втричі більше. Особливою принадою для тих, хто цінує власну історію стали "Сім чудес Рівненщини".

Заступник начальника управління туризму Рівненської області Ярослава Гаврилова радіє з того, що розширилася і географія туристів, які відвідують Рівненщину. Відтак мешканців південних областей України все більше цікавить Рівненське Полісся. Подивитися на своє, рідне все частіше приїздять ті, хто багато бачив за кордоном. Рівняни ж переважно намагаються відпочити чим далі від своїх домівок. Хоча не всі.

Озера, ліси, розвалини середньовічних замків, фортеці, і головне привітні люди - все це є на Рівненщині. Тому, сподіваються обласні чиновники, що список охочих побачити перлини Рівненщини буде і надалі збільшуватись.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: