Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному маленьких пацієнтів обллікарні оперують унікальним лапараскопом [ФОТО]

У Рівному маленьких пацієнтів обллікарні оперують унікальним лапараскопом [ФОТО]

Відтепер лікарі-хірурги Рівненської обласної дитячої лікарні мають можливість оперувати своїх маленьких пацієнтів за допомогою унікального сучасного обладнання - лапараскопічної стійки.

Дороговартісне німецьке устаткування закупили наприкінці минулого року. На це витратили 2,5 мільйони гривень з обласного бюджету.

"В нашій лікарні почали проводити дітям малоінвазивні лапароскопічні операції. Для пацієнта вони мають меншу травматичність, адже робиться невеличкий хірургічний розріз, майже не відбувається крововтрата, швидко проходить відновлення. Це, в свою чергу, дозволяє економити витрати на лікування, а також несе значно менший стрес для дитини та рідних, - розповів головний лікар РОДЛ Віталій Бойко. – Пацієнти, яких вчора прооперували, сьогодні вже встають і ходять".

За словами Олексія Муляренка, купівля такого сучасного обладнання була надто необхідною для дитячої лікарні. "Як відомо, Рівненщина у лідерах по числу народжуваності дітей в країні. Наші маленькі пацієнти потребують якісного надання медичних послуг. Тож, аби вони легше переносили оперативне втручання та швидше поверталися до звичного життя, я запропонував депутатам облради виділити 2,5 мільйони гривень на закупівлю такого обладнання. Адже лапараскопія є не лише унікальним методом оперування, але й є ефективним способом діагностики", - переконаний керівник області.

Крім того, завдяки співпраці з Вармінсько-Мазурським воєводством, яка стала можливою після відвідин голови ОДА Республіки Польща, нині в обласній дитячій лікарні перебувають хірурги Ольштинської лікарні Тадеуш Політевіч та Войчех Хоінський. Фахівці приїхали передати практику проведення операцій за допомогою лапараскопа. Це є зустрічний візит, адже минулого року лікарі обласної дитячої лікарні їздили до Польщі на стажування.

Інформує прес-служба Рівненської ОДА.

picpic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: