Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному судитимуться через будівництво житлового кварталу

У Рівному судитимуться через будівництво житлового кварталу

На Рівненщині прокуратура вимагає скасувати укладену між органом місцевого самоврядування та забудовниками угоду, згідно якої громада може втратити житлову площу вартістю 40 мільйонів гривень.

Рівненська місцева прокуратура з метою захисту інтересів держави та місцевої громади пред'явила до суду позов про визнання недійсною укладену між міською радою та будівельними організаціями додаткову угоду про дольову участь у будівництві житлового кварталу.

Йдеться про комплекс житлової забудови разом із розважально-торгівельним центром на вулицях Костромській та Гагаріна у м.Рівне. Встановлено, що за умовами договірних зобов’язань після завершення будівництва передбачався розподіл площ, відповідно до якого територіальна громада міста отримує 4,5% від загальної житлової площі у новозбудованому об’єкті, що становить орієнтовно 2,5 тис кв м вартістю близько 40 млн грн.

Проте, на підставі укладеної у подальшому додаткової угоди сторони внесли зміни до основного договору, відповідно до яких забудовники отримують 100% житлових та нежитлових приміщень, а міська рада – жодного прибутку.

У зв’язку з тим, що цей правочин суперечить вимогам Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про інвестиційну діяльність», а також інтересам територіальної громади, Рівненська місцева прокуратура вжила заходи представницького характеру щодо визнання його недійсним. На даний час позов прокуратури перебуває на розгляді в господарському суді Рівненської області.

Інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: