«Перший Місцевий» пропонує роботу мрії - для тих, хто хоче працювати на телебаченні у команді шалених та надзвичайно творчих ентузіастів . Компанія зростає і потребує людини, яка зробить наші телевізійні проекти ще кращими, відвідуваність сайту – ще вищою, а роботу колективу – ще злагодженішою. Раптом, це саме ви?

Проектна команда «Рівне 1» шукає людей, які: - отримують задоволення від творчих експериментів та можливості спілкуватися з цікавими людьми; - вміють грамотно, швидко і якісно писати, оперативно реагувати на події створенням цікавого контенту; - володіють почуттям стилю, здатністю компілювати тренди у візуальному оформленні проекту; - мають задатки до медіа-менеджменту; - яким не з чуток відомо, що таке маркетинг проектів; - які вміють поєднувати творчість і комерцію.

Обов’язки: Пошук ідей та тем для нових або вже існуючих проектів на «Рівне 1». Розробка сценарних планів для зйомок. Тісна співпраця з режисером і технічною командою в процесі створення програмного продукту. Написання програмних сценаріїв.

Вимоги: Вища гуманітарна освіта, профільна освіта. Знання основ драматургії, а також основ знімального процесу. Розуміння основ психології буде розцінюватися як перевага. Готовність до ненормованого робочого графіку.

Особистісні якості: Креативність, комунікабельність, здатність до навчання, відповідальність; Стресостійкість, вміння працювати в умовах цейтноту; Адекватне сприйняття критики, старанність, організованість; Командний гравець.

Це про вас? Телефонуйте або пишіть головному редактору Оксані Власюк, 067-159-2005, [email protected]