Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині помирають чоловіки у розквіті сил

На Рівненщині помирають чоловіки у розквіті сил

На Рівненщині помирають чоловіки у розквіті сил. Причина цього хвороби серця та систем кровообігу. Лікарі кажуть, з кожним роком хворих більшає. Саме тому у день всесвітньої боротьби із захворюваннями серця медики розповіли про рецепти здоров'я.

Олені Карцевій 49 років. На лікарняне ліжко з інфарктом потрапила 2 тижні тому. Жінка розповідає, на серце ніколи не скаржилася. Тому обширний інфаркт став для неї справжньою неприємною несподіванкою.

Хвороби серця напряму пов'язані з роботою систем кровообігу. А за останні 6 років кількість хворих на гіпертонію збільшилася мало не вдвічі. Лікарі розповідають, найчастіше до цього призводить паління, погане харчування та нестабільний тиск. Медики переконують, у більшості випадків від гіпертонічних та хвороб серця страждають чоловіки працездатного віку.

Ефективно лікує гіпертонічні хвороби сучасний апарат коронарограф. Лікарі розповідають, у Рівненській міській лікарні він працює вже 5 років. Завдяки ньому можна робити складні операції на серці. Щоправда коштують вони майже 10 тисяч гривень.

На наступних 25 років лікарі прогнозують ще більший ріст серцевих захворювань. Мовляв, нація, а умови життя та екологія не поліпшуються.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: