Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Радіації в тридцяти кілометрах від Хмельницької АЕС немає

Радіації в тридцяти кілометрах від Хмельницької АЕС немає

Радіації в тридцяти кілометрах від Хмельницької АЕС немає. Це підтвердила перевірка. Хаесники досліджували навколишнє середовище за допомогою спеціальних приладів. Як доказ чистоти навколишнього середовища, результати даних лабораторії зовнішьного радіаційного контролю.

Хаесники, МНСники, лікарі санстанцій та техніка. Усі разом вони перевіряли рівень радіації навколо ХАЕС. Енергетики розповідають, захід запланований. Його проводять аби ознайомити населення з радіаційним станом в містах та селах. Хаесники провели контрольні заміри радіаційного фону в Острозькому, Здолбунівському, Рівненському та Дубенському районах. Розповідають, це не формальність. А підтвердження, що радіаційний фон в тридцятикілометровій зоні є стабільним і не перевищує природній.

В Острозі за чистотою навколишнього середовища слідкує санстанція. Кажуть, радіацію вимірюють за графіком.

Головний МНСник Острога переконує все в нормі. От тільки їхня техніка застаріла і не відповідає стандартам.

Показники приладів не фіксують відхилень і в Здолбунівському районі. Тут, як і в Острозі, за рівнем радіації слідкують санітарні лікарі.

Не було зафіксовано збільшення порогового рівня радіаційного фону і поза тридцяти кілометровою зоною. Дубенський район за рівнем радіації не відрізняється від інших. Тож робота Хмельницької атомної станції ніяким чином не зашкоджує навколишньому середовищу, наголошують енергетики.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: