Використання піротехнічних засобів під час зимових веселощів стає традицією для більшості українців. Проте, патрульна поліція нагадує, що до порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів існують певні вимоги, порушення яких тягне за собою відповідальність згідно зі статтею 195-6 КУпАП.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що піротехнічні вироби підлягають обов’язковому ліцензуванню. До продавців пожежно-небезпечноїпродукції закон висуває певні вимоги ˗ вони повинні пройти підготовку та мати про це відповідні документи! Крім цього, зберігати та продавати побутову піротехніку дозволяється виключно в спеціально обладнаних для цього приміщеннях.

Продавати піротехнічну продукцію дітям заборонено законом! Майже всі побутові піротехнічні вибори створюють шумовий ефект. Слід пам’ятати, що використовувати таку піротехніку заборонено ближче 100 метрів від громадських місць, таких як, лікарні, житлові будинки, церкви, дитячі установи та інші.

Також слід знати, що застосовувати піротехніку пізніше 10-ої вечора та раніше 8-ої ранку не можна, за винятком святкування Нового року ˗ в ніч з 31 грудня на 1 січня.

Якщо ж ви вирішили побавити себе та друзів святковим феєрверком, будь ласка, уважно читайте та слідкуйте інструкції, яка розміщена на виробі або на його пакуванні.

Патрульна поліція вітає громадян з наступаючими святами. Святкуйте відповідально та будьте уважними!

pic