Відряджати сина до школи верхи батьки вже звикли, хоч спершу, зізнаються, неабияк хвилювалися.
"Було трошки страшно, бо кінь є кінь і дорога є дорога. Всякого може бути, може і впасти. Але вже звикли, свого телефона давали, щоб він передзвонював, що приїхав вже, що все благополучно", - розповідає батько школяра Петро Олесницький.
Вершник з наплічником дістається на уроки хвилин за 40. В селі, де розташована школа, живе його бабуся, біля її воріт Бориса і "паркує", а сам йде переодягатися. Поки бабуся за конем пригляне та погодує, Сашко гризе граніт науки. Вчителі Сашка хвалять, кажуть, що учень старанний, і попри те, що так далеко живе - уроків не пропускає.
"Спочатку дивувалися, що хлопчик їде на коні. Зараз вже всі звикли, всі зрозуміли, що як він може по-іншому добратися - така дорога в них складна… Жартують, що принц на білому коні їде у школу", - розповідає Алла Яковчук, вчитель Хорупанської школи.
Майже у всіх родинах Сашкових однокласників теж у господарстві є коні, але таких вправних вершників серед однолітків мало. Сашко ж готовий діставатися верхи до школи і в дощ, і в заметіль. І не тільки тому, що більше ніяк . Каже, що такі поїздки для нього - неймовірне задоволення.
Повідомляє ТСН.
Саша Олесницький змушений 40 хвилин добиратися до школи верхи на коні, тому що на хутір, де він живе не ходять автобуси.
П'ятикласник Саша Олесницький протягом трьох років щодня добирається до школи верхи на білому коні, повідомляє Dialog.ua.
Сашина сім'я живе на віддаленому хуторі в Рівне нській області, куди не ходять автобуси. Трикілометрову дистанцію до найближчої школи школяр долає верхи на коні. За це місцеві жителі назвали його принцом на білому коні.
У селищі, де знаходиться школа, живе бабуся Саші. У неї він залишає свій транспортний засіб на час навчання.
"Перші рази - це було трохи страшно, тому що кінь є кінь і дорога є дорога. Всяке може бути - може і впасти", - говорить Сашин батько.
Незважаючи на нелегкий шлях до школи, Саша не пропускає занять, а вчителі хвалять його за успіхи в навчанні.