Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Вісімдесят п'ятий день народження відзначила Рівненська українська гімназія

Вісімдесят п'ятий день народження відзначила Рівненська українська гімназія

Вісімдесят п'ятий день народження відзначила Рівненська українська гімназія. Привітати навчальний заклад зі святом прийшли колеги, школярі та міські чиновники. Запросили до святкувань навіть перших учнів гімназії. Незабарились з привітаннями і наші журналісти.

Василь Прокопчук один з найстарших учнів української гімназії. Нині йому 87. Дідусь розповідає, закінчив навчальний заклад у 1939 році. Тоді довчитися не дала війна.

Вчителька математики Тетяна Коваль у гімназії працює 13 років. Каже, за цей час тут відбулося багато змін. Найбільше педагог пишається здобутками своїх вихованців.

Рівненська українська гімназія це відроджена гімназія, яка працювала у Рівному у 1923 році. Саме в цей час вчитель історії Федір Пекарський спромігся аби навчання тут проводилось державною мовою. Відтоді з гімназії випустилась плеяда українськиї патріотів.

У навчальному закладі створений народний музей, де юні краєзнавці досліджують історію гімназії. У його фондах зберігаються оригінальні фотодокументи, особисті речі вчителів та учнів колишнього навчального закладу.

Працівники гімназії радіють ювілею їхнього навчального закладу. І сподіваються, що хоча б з нагоди свята керівники міста згадають, що приміщення потребує ремонту.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: