(*Ім'я, дане дитині на честь будь-якого святого, називається ангельським, а сам святий вважається ангелом-охоронцем людини, її небесним заступником. Ангел-охоронець знаходиться при дорученому йому Богом християнинові протягом всього його земного життя.*)

18 листопада свій День Ангела відзначають власники таких незвичайних імен як Гавриїл та Тимофій.Що ж означають ці імена?

Значення імені Гавриїл

Гавриїл означає "Божественний воїн". Характер у чоловіка з таким ім'ям поступливий. Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Ніколи не нав'язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостинний і добрий, в житті у нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий.

Чоловіки з ім'ям Гавриїл хороші сім'янини. З людьми Гавриїл сходиться важко, а розлучається легко. Ці чоловіки - лідери. Їхній зовнішній спокій оманливий - вони гарні актори і свої труднощі вміють добре приховати, тим більше що по природі оптимісти. Чоловіки з таким ім'ям мають гарну інтуїцію, комунікабельні, їм не чужі кар'єрні міркування, і вони багато чого домагаються в житті.

Значення імені Тимофій

Тимофій дуже чутливий, сприйнятливий. Його нервова система перебуває в постійній напрузі. Він багато чим цікавиться, багато хоче дізнатися, але сприймає все по-своєму. Не виносить насмішок з боку друзів, а інші його мало хвилюють. Поступливий з тими, хто його поважає, готовий багато зробити для приятелів. Любить допомагати оточуючим, якщо його про щось попросять, обов'язково допоможе безкорисливо, це його підносить у власних очах.

Йому завжди допомагають його винахідливість і швидкість реакції на те, що відбувається. В екстремальних ситуаціях він дуже зібраний, не піддається паніці. З друзями Тимофій чесний; відкритий душею, надійний, натомість вимагає поваги, визнання. Прагне уникнути конфліктів в колективі і в родині. Для нього характерні сила волі, вимогливість до себе та інших. Завдання по роботі виконує скрупульозно, не терпить недоробок, недбалості. Тимофій - хороший психолог, володіє розвиненою інтуїцією, тому йому багато що вдається. Приємний співрозмовник, вміє вислухати кожного. У жінці він цінує перш за все ласку і увагу до чоловіка, вміння вловити його настрій, у важкі хвилини залишити в спокої!

Привітання з Днем Ангела

В день Ангела бажаю я любові

І від душі успішних перемог,

Натхнення, щастя світлого, здоров’я

І хай тебе оберігає Бог !

* * *

Щоб Ваще здоров’я, як кремінь було,

Щоб щастя сімейне його берегло,

Щоб радість завжди була на порозі,

А лихо в далекій і вічній дорозі.

Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,

Убереже Вас від біди повсюди,

Нехай несе Вам радість кожна мить,

І благодать Господня з Вами буде.

* * *

Хай добрий Ангел береже повік

Вогонь зорі, що долею зоветься.

Життя, неначе вишитий рушник,

Багрянцем калиновим усміхнеться.

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,

Нехай здійсняться тисячі бажань,

Щоб доля дарувала тільки щастя,

Ні грама бід, ні капельки страждань.

Будьте завжди гарними і молодими,

Бажанами, добрими і простими.

Зажди усміхненими і милими,

Зажди коханими і єдиними.

* * *

Хай Ангел на іменини

Здійснить всі бажання,

Несе щастя щохвилини,

Успіх й процвітання.

Радістю життя вквітчає

І додасть здоров‘я,

Мудрістю благословляє,

Добром і любов‘ю!

* * *

Хай Ангел завжди вберігає,

Біда тебе нехай не знає,

Хай горе від тебе щосили біжить,

Щоб міг ти спокійно сто років прожить.

Хай радість, щастя і успіх,

Удача, ніжність, добрий сміх,

В житті тебе завжди спіткають,

В похмурий день не покидають!