Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Доглядаємо за руками восени правильно

Доглядаємо за руками восени правильно

Візитна картка жінки, які як ніщо розповість про вік, це - шкіра рук. А восени вона проходить чималі випробування холодом, а тому потребує особливої уваги. Тому варто озброїтись хоча б найголовнішими порадами, які вбережуть руки в холодну пору року.

Мінімізуйте контакти з водою Звісно, якщо без миття посуду ніяк не обійтись, а ви не можете чи не бажаєте використовувати рукавички, то обирайте хоча б миючі засоби зволожуючим і пом'якшувальною ефектом.

Покладіть зволожуючий крем на видному місці Якщо ви будете наносити крем хоча би двічі на день - на ніч перед сном і перед виходом з дому - це вже допоможе залишатись рукам красивими і молодими.

Робіть скраб для рук Робити його треба 2-3 рази на тиждень. Для цього не обов'язково готувати супер-складний скраб. Можна використати навіть цукор. Змішайте його з будь-яким кремом і хвилину-дві тріть ним руки, після чого змийте.

Використовуйте оливкову олію Просто кілька крапель нанесіть і собі на руки, вже за хвилину олія всотається в шкіру. Можна використовувати також мигдальну чи кокосову олію.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: