Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Міська лікарня відкрила двері для політиків, чиновників та бізнесменів

Міська лікарня відкрила двері для політиків, чиновників та бізнесменів

Міська лікарня відкрила двері для політиків, чиновників та бізнесменів. У такий спосіб керівництво лікарні хоче привернути увагу до проблем місцевої медицини. Адже наразі лікарня з бюджету не отримує і половини необхідних грошей.

Про історію медицини у Рівному наразі розповідає одна з вітрин у краєзнавчому музеї. Історики кажуть, перша лікарня у місті з’явилась наприкінці сімнадцятого століття і була розрахована лише на десятьох пацієнтів. Проте місце її розташування історикам досі невідоме. Нинішню міську лікарню збудували у семидесятих. Тоді ж і завезли більшість обладнання.

За допомогою нового обладнання, пишаються лікарі, прооперовані пацієнти за кілька днів вже можуть бігати. У підтвердження цього навіть показовий забіг влаштували.

Керівники міста про стан медицини говорять з меншим ентузіазмом. Проте вдіяти нічого не можуть, бюджет не гумовий і грошей на всіх не вистачає.

Чи допоможе така екскурсія лікарям стане відомо вже наступного тижня, коли міські обранці згадають про медиків на сесії Рівнеради.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: